o firmie

zezwolenie nr 1219/95

nauka pływania, szkoła pływania, doskonalenie pływania Firma "Orka - Profesjonalna Szkoła Pływania" istnieje na rynku od 1995 roku, mamy więc już 23 lata! Jej założycielami są mgr Piotr Górka oraz mgr Leszek Jędrysik, nauczyciele dyplomowani i absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i Warszawie studiów stacjonarnych.

Profesjonalna Szkoła Pływania "Orka" powstała w 1995 roku, ale już 4 lata wcześniej rozpoczęliśmy pracę z dziećmi na basenie w Krośnie, w ramach zajęć z klasami o poszerzonym programie wychowania fizycznego. Doświadczenie jakie posiadamy w nauczaniu pływania przekroczyło 27 lat. Lekcje prowadzimy osobiście i stale w szczegółach unowocześniamy ćwiczenia prowadzące do lepszych efektów.

Profesjonalna kadra, efektywne nauczanie

Swoją pracę traktujemy nie jako obowiązek, lecz powołanie. Jesteśmy jej oddani, a w nauczanie zarówno młodych adeptów, jak i dorosłych amatorów pływania, wkładamy swoje serca i wykorzystujemy wszelkie możliwe umiejętności jakimi dysponujemy.

Naszych uczniów potrafimy odpowiednio zmotywować, zachęcić do wydajniejszej pracy i podsycić ich ambicje - zaś w razie niepowodzeń podnieść na duchu i pomóc zmierzyć się z wodą raz jeszcze, tym razem z pozytywnym skutkiem.

Efektem naszych działań są niepodważalne umiejętności adeptów. Zaś odczuwalne postępy wywołują uśmiechy na ich twarzach, zachęcają do jeszcze lepszej pracy nad sobą, jeszcze bardziej motywują.

Taki sposób pracy w późniejszym czasie bardzo często procentuje wysokimi osiągnięciami w różnych zawodach, w których nasi uczniowe biorą udział.