osiągnięcia

nauka pływania, szkoła pływania, doskonalenie pływania Pomimo, iż naszym głównym celem w nauczaniu jest jedynie umiejętność doskonałego pływania stylowego, a nie sportowego oraz technicznej carvingowej jazdy na nartach, a nie zawodniczej, to jednak nasi uczniowie mogą poszczycić się niemałymi osiągnięciami. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z informacjami na temat zawodów, w których brali udział oraz wynikami jakie osiągnęli.

VIII Otwarte Mistrzostwa Krosna
14.11.2007

W VIII Otwartych Mistrzostwach Krosna w dn. 14.11.07 na krytej pływalni w Turaszówce udział wzięło 19 naszych pływaków. Ogółem w tych zawodach wystartowało 177 osób. "Orka" zdobyła osiem medali w tym:

Dziękujemy i gratulujemy!

Nieco wcześniej odbyły się zawody na pływalni w Ustrzykach Dolnych, w których wzięli udział nasi dwaj uczniowie: Pałys Dawid oraz Morawski Marcin. Obydwaj wywalczyli złote medale w swoich kategoriach. Także składamy GRATULACJE!

Pierwsze Mistrzostwa Strzyżowa w Pływaniu
27.05.2007

Profesjonalna Szkoła Pływania - Orka składa serdeczne podziękowanie dla swoich uczniów biorących udział w pierwszych mistrzostwach Strzyżowa w pływaniu, które odbyły się na krytej pływalni "Otylia" w dniu 27.05.2007 roku i zarazem gratuluje osiągniętych wysokich wyników podczas zawodów.

Informujemy, że nasi młodzi pływacy zdobyli 10 miejsc punktowych od 4 do 6 oraz wywalczyli łącznie 28 medali, w tym:

12 medali złotych 9 medali srebrnych 7 medali brązowych
Pragniemy również nadmienić, że naszą szkołę "ORKA" na zawodach reprezentowali tylko i wyłącznie mieszkańcy Miasta i Gminy Strzyżów. Dziękujemy również rodzicom niżej wymienionych uczniów za zaufanie jakim darzą nas i naszą firmę. Gratulujemy Państwu tak pracowitych dzieci!

16.06.2007

Jeszcze lepiej wypadli uczniowie naszej szkoły na zawodach pływackich o randze międzynarodowej z udziałem pływaków z Ukrainy w dniu 16.06.2007 na pływalni "Otylia" w Strzyżowie. Na tych zawodach nasi pływacy zdobyli łącznie 30 medali, w tym:

aż 16 medali złotych ! 7 medali srebrnych 7 medali brązowych

zawody narciarskie

Mistrzostwa Strzyżowa o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy 2006:

Uczniowie naszej szkoły startujący w Podkarpackiej Lidze Dzieci i Młodzieży - poszerzonej o województwo Małopolskie w sezonie 2006/2007 wywalczyli indywidualnie następujące miejsca:

W indywidualnych zawodach o Mistrzostwo Podkarpacia "Family Cup" 2007 (eliminacje do Mistrzostw Polski):

W Finale Ogólnopolskim "Family Cup" Niedzica 2007:

(wyniki te mogly byc jeszcze lepsze gdyby nie niefortunne zaczepienie o tyczki

W Międzynarodowych zawodach w narciarstwie alpejskim o Puchar Burmistrza Strzyżowa z udziałem zawodników z ukrainy (reprezentantów kadry tego kraju ):

W Międzynarodowych otwartych zawodach na Słowacji - okręg Litmanowa 2007:

Raz jeszcze gorąco gratulujemy tak wspaniałych wyników i życzymy kolejnych, równie wielkich sukcesów !